צרו קשר
ּ

מערכות כיבוי אש

בעבר כאשר הייתה פורצת דליקה במקום כלשהו היו חולפות לעיתים דקות ארוכות עד שמישהו היה מבחין בה, ועד שהכבאים היו מגיעים, השריפה כבר הייתה גורמת לנזק רב. מערכות כיבוי אש הן אחת ההמצאות היעילות והחשובות ביותר ובעזרתן ניתן למנוע פגיעה בנפש, בציוד ובמבנים. ישנם סוגים שונים של מערכות וכל עסק זקוק למערכת שונה בהתאם למטרה שלו, הציוד שהוא מכיל, המורכבות ורמת הסיכון שהוא מהווה לסביבה ולעובדים. אצלנו בחברת לוכד אש תוכלו למצוא מומחים המבינים בשיווק, אחזקה והתקנה של מערכות לכיבוי אש. כך תדעו שאתם בידיים בטוחות.

כיצד מחליטים אילו מערכות כיבוי אש להתקין?

מטבע הדברים, יש להתקין את מערכת הכיבוי למפעל או בית העסק, תוך התחשבות בשטחו של המבנה ובגודלו. את המערכות מתקינים אנשי מקצוע מנוסים. הם גם ידעו בדיוק היכן למקם את החיישנים השונים ובאילו מתקנים עדיף להשתמש:

  • חשוב לוודא שהמערכות מותקנות על פי התקן. התקנה בניגוד לתקן עשויה להפוך את המערכת למסוכנת.
  • במטבחים או ארונות חשמל מותקנים בדרך כלל גלאי עשן. גלאי זה מייצר צפצוף חזק ומורגש במקרה של התאבכות עשן בחלל.
  • המטף יכול לסייע מאוד בהשתלטות על שריפה. החומר שנמצא בתוך המטף חונק את האש ומכבה אותה.
  • ישנן מערכות כיבוי אש מתקדמות אשר מסוגלות לזהות גם כמות קטנה של עשן או עליה מסוימת ופתאומית בטמפרטורה.
  • קיימת מערכת אשר שולחת התרעה למוקד שמחובר 24/7 ושולחת כבאים למקום.
  • גם ספרינקלרים נחשבים למערכת כיבוי אש והם מופעלים באמצעות חום.

כמה עולה להתקין מערכת גילוי אש?

יש להבין שהאנשים והציוד אשר נמצאים במקום הם הדבר החשוב ביותר. מערכות כיבוי יכולות להקטין את הנזק שיגרם משריפה באופן משמעותי ויחסכו כסף רב ופגיעה בחיי אדם. חברה מקצועית ומנוסה תתקין לכם את מערכת הכיבוי המתאימה ביותר, על פי התקנים המחמירים וללא התפשרות. את המערכות יש לתחזק ולבדוק מידי תקופה מסוימת ולוודא שהן אכן פועלות כראוי.

אצלנו תקבלו שירות מעולה שכולל ייעוץ, התקנה ואחזקה כוללת של כל המתקנים. ניתן להשיג כל ציוד אשר קשור בכיבוי אש, התקנת מצלמות במעגל סגור, גלאי עשן מסוגים שונים ועוד דברים רבים וחשובים.

מערכות כיבוי אש

למעלה

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם:

ּ