צרו קשר
ּ

בטיחות אש

בטיחות בעבודה היא אחד הדברים שאי אפשר להתייחס אליהם בקלות ראש. לפני כל הסידורים האחרים תמיד נדאג למקום עבודה אשר מצויד בכל מה שנחוץ על מנת לשמור על הבטיחות של העובדים והלקוחות. בטיחות אש היא שם כולל לכללי ההתנהגות במצבי חירום אשר כוללים שריפה, התלקחות או אפילו פיצוץ כלשהו במפעל או סביבתו. ישנם כללים ברורים בנושא, אך יש לרענן את זיכרונם של העובדים לפחות אחת לכמה חודשים כך שתמיד יהיו מוכנים למצב חרום. "לוכד אש" היא חברה המתמחה במתן יעוץ בנושאי התגוננות נגד שריפות, ובנוסף היא גם משווקת ומתקינה ציוד לכיבוי וגילוי אש.

מה חשוב לבדוק – בטיחות אש

כאמור, ישנם כללים שונים המסייעים לצמצם את הסיכוי לנפגעים במקרה של אירוע כמו דליקה או הצפה. חשוב להתייעץ עם אדם שמבין בנושא שיגיע ויעביר קורס קצר בתחום בטיחות אש. כשמדובר על מפעלים שמחזיקים חומרים מסוכנים ודליקים חובה לדאוג לבטיחותם של העובדים על ידי ציודם בבגדים מתאימים, הצבת מטפים וזרנוקים במקומות המיועדים לכך, הצבת שלטים עם הוראות ברורות למצבים בהם פורצת שריפה ועוד.

גם בבנייני מגורים ובמשרדים יש לדאוג לכך שכל מי שנמצא בבניין יכיר את כללי הבטיחות וידע כיצד לפעול בעת חירום. חברה איכותית אשר עוסקת בתחום בטיחות אש תחזיק צוות של מומחים שידעו כיצד להעביר את הכללים באופן ברור והם יטמיעו את הכללים ויסייעו לשמור על הבטיחות של העובדים.

זהירות! אש מתפשטת במהירות

ככל שמדובר על תחום בטיחות באש כדאי מאוד להשיג את המוצרים הטובים ביותר. אין זה משנה אם מדובר באמצעי כיבוי בבית, בעבודה או במקום בילוי הפתוח לאורחים רבים. האש המסוכנת עלולה להצית ולהבעיר אזור שלם בזמן קצר מאוד, ועל כן מומלץ להתקין מערכות לגילוי אש במקומות המועדים לפורענות. כמובן שהדבר היעיל ביותר הוא הידע, וככל שהוא נטמע עמוק יותר בתודעה כך תפעלו מהר יותר ותוכלו להציל אנשים רבים יותר.

עובדה זו היא כבר סיבה מצוינת להעברת קורסים קצרים בנושא בטיחות, אלו יעזרו מאוד ברגע האמת ויאפשרו פינוי מהיר ושמירה על החיים היקרים של כולנו.

בטיחות אש

 

למעלה

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם:

ּ